O nás

Vážení pacienti a klienti

Vítame Vás v našej odbornej kožnej ambulancii, kde sa moje detské sny byť lekárkou stali skutočnosťou.

Vždy som chcela, tak ako teraz moja malá dcérka pokračovať v zmysluplnej  práci, ktorú začala moja mama, byť lekárkou a pomáhať detským aj dospelým pacientom.

V našej ambulancii diagnostikujeme a liečime kožné ochorenia ako psoriáza - lupienka, atopický ekzém, seboroická dermatitída, ekzémové ochorenia, akné a veľa iných, vyšetrujeme sexuálne prenosné ochorenia. Počas celého roku posudzujeme kožné znamienka dermatoskopom. Poskytujeme celú paletu nadštandardných výkonov ako odstraňovanie kožných výrastkov, bradavičiek, keratóz na tele aj tvári, cievnych znamienok a iných.

Od roku 2006 poskytujeme aj odborné poradenstvo v rámci estetickej dermatológie. Dokážeme poradiť pri prvých prejavoch starnutia pleti, strate elasticity pokožky, vráskach, jazvičkách po akné, keloidných jazvách rôznymi metodami - napr. aplikáciou botulotoxínu, kyseliny hyaluronovej, mezoterapiou, chemickým pílingom a pod. a ovplyvniť tak ich nástup.

V našej ambulancii sú v určených hodinách vítané aj detičky, vieme Vám poradiť s problémami kože novorodencov, batoliat aj predškolákov. 

Našou snahou je zabezpečiť Vašu maximálnu spokojnosť s využitím najnovších poznatkov a trendov v diagnostike a liečbe kožných ochorení. Pravidelne absolvujeme odborné sympózia a certifikované podujatia. Pôsobím tiež ako školiteľka v oblasti estetických zákrokov. 

Nech sa páči vstúpte ďalej...

 

S úctou MUDr. Regina Paulínyová

a kolektív kožnej ambulancie